Gabinet psychologiczny - Poznań

Gabinet terapeutyczny to miejsce, w którym ważne jest profesjonalne i uważne podejście do problemów pacjenta, przy wykorzystaniu aktualnych metod diagnozy i terapii. Odbywa się w nim psychoterapia, konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, badania oraz procesy diagnostyczne. Atmosfera gabinetu psychologicznego powinna sprzyjać skupieniu na myślach, przeżyciach i rozmowie. Pamiętając o tym przygotowaliśmy 4 komfortowe gabinety wraz z poczekalnią i toaletą. Przyjmują w nich specjaliści zdrowia psychicznego: psychologowie, psychoterapeuci dzieci i młodzieży, psychoterapeuci osób dorosłych i lekarz psychiatra. Szczególną uwagą obdarzyliśmy gabinet do terapii dzieci, którego wyposażenie i przestrzeń umożliwiają swobodną pracę terapeutyczną w oparciu o zabawę, czyli naturalną aktywność małego dziecka.

Jaką terapię proponujemy?

Oferta naszego gabinetu psychologicznego to wszechstronna propozycja dla tych osób, które cierpią na różnego typu zaburzenia psychiczne i emocjonalne. Nasz zespół tworzą: psychoterapeuta, psycholog, terapeuta par i małżeństw, nie mogło również zabraknąć lekarza psychiatry. Dzięki temu znajdą u nas pomoc osoby z rozmaitymi problemami natury emocjonalnej, osoby cierpiące na zaburzenia lękowe czy zaburzenia osobowości, a także pacjenci skarżący się na depresję, bezsenność czy problemy w relacjach. Każdy z członków zespołu nieustannie rozwija się zawodowo, a zespołowa współpraca umożliwia kompleksową opiekę nad pacjentem.

Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci i ich rodzin. Oferta Pracowni obejmuje konsultacje diagnostyczne rodziny i dziecka prowadzone przez 2 terapeutów. Umożliwia to dokładne zbadanie problemów zgłaszanych przez system rodzinny oraz zaproponowanie adekwatnej formy pomocy. Psycholodzy i psychoterapeuci dzieci i młodzieży prowadzą terapię dzieci w każdym wieku oraz wspierają rodziców. Terapeuta par i małżeństw pomaga przezwycięzyć kryzysy w relacjach.

Każdy psychoterapeuta czy lekarz w Uważnej Pracowni Terapii w Poznaniu wykorzystuje najnowsze, skuteczne narzędzia terapeutyczne oraz doskonali się zawodowo, by obejmować jak najlepszą opieką zgłaszające się osoby.

Zajmujemy się leczeniem:

 • depresji i innych zaburzeń afektywnych,
 • zaburzeń lękowych i psychosomatycznych (nerwic), fobia społeczna,
 • zaburzeń osobowości oraz nieprzystosowawczych stylów funkcjonowania,
 • zaburzeń emocjonalnych w każdym wieku,
 • zaburzeń wieku rozwojowego (dzieci i młodzieży), zaburzeń zachowania,
 • problemów w wyniku działania stresu nagłego lub przewlekłego (traum, urazów, kryzysów)
 • zaburzeń i chorób psychicznych,
 • utrzymujących się trudności w relacjach intymnych, miłosnych, seksualnych, towarzyskich, zawodowych,
 • obniżonej samooceny i niskiego poczucia własnej wartości.

Pełną informację na temat zespołu oraz oferty gabinetu psychologicznego w Poznaniu, udzielamy telefonicznie.

Gdzie znajdziesz dobrego psychologa i doświadczonego psychoterapeutę?

Gabinet psychologiczny mieści się na poznańskim Grunwaldzie w kamienicy przy ulicy Śniadeckich 28/2. Ulica Śniadeckich zapewnia nam i naszym klientom odpowiedni komfort pracy oraz dobrą komunikację z różnymi punktami Poznania (kontakt i dojazd). Jeśli szukasz wsparcia i pomocy, związanej z Twoim samopoczuciem psychicznym, emocjonalnym lub funkcjonowaniem społecznym - zadzwoń i umów się na wizytę do wybranego specjalisty pod numerem 796 038 230 (rejestracja pon - pt w godzinach 14:00-19:00) lub poprzez stronę https://uwazna.medsoft.pl/.

Ofertę terapeuty kierujemy do osób dorosłych, dzieci i młodzieży:

 • konsultacje specjalistów zdrowia psychicznego,
 • terapia psychodynamiczna,
 • wsparcie i terapia osób DDA, DDD,
 • badania i diagnozy neuropsychologiczne dorosłych oraz dzieci.

gabinet_psychoterapeuty_poznan
gabinet_psychologiczny_poznan
gabinet_psychologa_dzieci_i_mlodziezy
gabinet_psychoterapii
gabinet_psychoterapii_poznan
gabinet_psychologa_poznan

Copyright © Uważna Pracownia Terapii - Poznań

 

Znajdź nas na Facebooku

Umów spotkanie

tel: 796 038 230
lub na www.uwazna.medsoft.pl

Przyjdź na wizytę

Uważna Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2
60-744 Poznań
NIP: 777-291-26-15
ING Bank Śląski 18 1050 1520 1000 0097 3286 2066